MÖBLER / Bord / Lampbord 6718660
nr 671 8660
Lampbord
20-tal, bemålat, diameter: 49, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 december 2010
kl 17:30:16
100 kr
300 kr
300 kr
350 kr
450 kr